Aktuality

Vážení rodiče,

vím, že současná situace je pro nás všechny náročná a složitá a já se snažím zjistit co nejvíce informací, které se týkají podmínek znovuotevření mateřské školy.

Ze včerejšího vystoupení ministra školství Roberta Plagy vyplynulo, že nejpozději ke konci měsíce dubna 2020 vydá ministerstvo školství ve spolupráci s ministerstvem zdravotnictví a epidemiologickým týmem manuál pro znovuobnovení provozu mateřské školy. Jakmile bude tento manuál vydán, bude se zajišťovat naplnění podmínek provozu.

Velmi Vás již nyní prosím o oznámení Vašeho zájmu o docházku do předškolního zařízení v květnovém termínu. Váš názor a zájem mi můžete zavolat, případně zaslat emailem, nebo sms zprávou.

Tel: 774 744 392

email: rumpikovamarie@seznam.cz

Jelikož manuál pro otevření mateřských škol není ještě k dispozici, omlouvám se, ale nemohu nic konkrétního zatím sdělit.

Velmi prosím o shovívavost a přeji všem mnoho zdraví.

Marie Rumpíková, ředitelka školy

1 komentář: „Aktuality

  1. janalemo@seznam.cz

    Dobrý den, moc Vás s Nelinkou zdravíme.  Jestli bude, což asi bude omezený provoz, tak já bych si Nelunku nechala ještě v květnu doma, aby bylo místo hlavně pro ty co musí do práce. Já musím mít stejně zajištěné hlídání pro Štěpánka. V červnu bych byla ráda, aby se se všema mohla rozloučit, ale to vše uvidíme, jak to bude. Je to těžký, ale musíme to zvládnout.  ———- Původní e-mail ———- Od: MŠ Kublov Komu: janalemo@seznam.cz Datum: 17. 4. 2020 0:03:50 Předmět: [Nový příspěvek] Aktuality “

    mskublov posted: „Vážení rodiče, vím, že současná situace je pro nás všechny náročná a složitá a já se snažím zjistit co nejvíce informací, které se týkají podmínek znovuotevření mateřské školy. Ze včerejšího vystoupení ministra školství Roberta Plagy vyplynulo, že n“

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.