Patron dětí – charitativní akce v naší mateřské škole

Milí rodiče,

Betlémské světlo

začíná adventní čas a s ním i možnost myslet na pomoc někomu, kdo to potřebuje. Prosíme o zvážení možnosti Vašeho zapojení do charitativního projektu Patron dětí. Smyslem projektu je pomoc zdravotně a sociálně znevýhodněným dětem z celé České republiky.

Pomoc zde nalézají děti, jimž nepřálo štěstí a nacházejí se v tíživější životní situaci než děti jiné. Prostřednictvím peněžitých darů naplňuje tento projekt větší i malá přání, která tyto děti mají a jejichž splnění je pro jejich blízké nedostupné.

Spolu s dětmi vybereme na stránkách organizace dítě, kterému bychom rádi přispěli ke splnění jeho potřeb či přání. Výběr zveřejníme a Vy budete mít možnost poskytnout jakkoli vysoký finanční obnos na podporu tohoto dítěte. Vybranou částku poté zašleme na účet vytvořený nadací Patron dětí pro toto konkrétní dítě. Potvrzení o předané částce zašle organizace během ledna. Evidence Vašich darů bude samozřejmě vedena.

Aby se děti též samy zapojily do aktivity, budou zaznamenávány jejich dobré skutky /vše, co se jim ve školce podaří, čím zlepší vztahy mezi sebou navzájem, co udělají pro kohokoli z kamarádů/, do doby uzavření akce, tzn. do 6.12.2019. Děti budou dobrými skutky plnit srdce vystavené v přízemí naší školky. Až bude srdce jejich dobrými skutky úplně popsáno /což se jistě podaří do 6.12. :-), budou peníze odeslány na účet vybraného dítěte.

Tedy i děti svým dílem „přispějí“ lepšímu světu pro všechny kolem nás, pro celé společenství nás všech.

Prosím o Vaši pomoc a přispění jakoukoli částkou. Pokud zvážíte své přispění, obnos můžete předat učitelce ve školce. Vaše jméno a výše daru bude zaznamenáno.

https://patrondeti.cz/o-nas

Za kolektiv Mateřské školy Kublov Marie Rumpíková

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.